Prezenty piernikowe

Piernik w torebce

Choinka z piernika w torebce z kokardką.
Choinka z piernika w torebce celofanowej z kokardką z rafii.

Pierniczek jest miłym, pachnącym drobiazgiem, lecz dopiero odpowiednie opakowanie zmienia go w uroczy prezent. Niezobowiązujący, ale jednocześnie pełen pozytywnych skojarzeń i po prostu ładny. Małej ozdobie na choinkę stylu dodaje kokardka z naturalnej rafii. Oferujemy kilka standardów opakowań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Wersja budżetowa jest torebka zaklejana.

Wśród najmniejszych pierników jest to torebka zaklejana lub zawiązywana rafiową kokardką. Rafia może być w kolorze firmowym.

Piernikowe prezenty

Zaprojektowaliśmy nasze pudełka tak, by pasowały do pierników. Dzięki temu uzyskaliśmy charakterystyczne, eleganckie piernikowe prezenty. Oto one:

 

Pudełka z wieczkiem z mikrofali mają możliwość nadruku, można je również przewiązać rafią i dowiązać bilecik np. z życzeniami. Nadają się do wysyłki – chronią dobrze piernik, który od spodu amortyzowany jest siankiem.

Pudełka z wieczkiem ze sztywnej folii eksponują piernik i nadają się do osobistego wręczenia. Efekt jest natychmiastowy.

Zestaw pierników choinkowych w pudełku - bombonierce.
Zestaw pierników choinkowych i jednym dużym w pudełku – bombonierce.

Największym, najbardziej efektownym prezentem jest piernikowy obrazek w pudełku – bombonierce. Sztywna konstrukcja zabezpiecza pierniki w transporcie, okienko umożliwia cieszenie się od razu świątecznym klimatem panującym wewnątrz pudełka.

Na dużym pierniku jest miejsce na napis lub logotyp.

Pudełko jest na tyle duże, że umożliwia umieszczenie w środku różnych kompozycji w zależności od potrzeb i pomysłu. Ekspozycja może być pozioma i pionowa.

5 thoughts on “Prezenty piernikowe

  1. witam potrzebuję pierniki pakowane w folię, wielkość około min 17 max 20 cm.
    Poproszę o cenę dla ilości 200, 350 i 500 szt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.