Prezenty piernikowe

Piernik w torebce

Choinka z piernika w torebce z kokardką.
Choinka z piernika w torebce celofanowej z kokardką z rafii.

Pierniczek jest miłym, pachnącym drobiazgiem, lecz dopiero odpowiednie opakowanie zmienia go w uroczy prezent. Niezobowiązujący, ale jednocześnie pełen pozytywnych skojarzeń i po prostu ładny. Małej ozdobie na choinkę stylu dodaje kokardka z naturalnej rafii. Oferujemy kilka standardów opakowań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Wersja budżetowa jest torebka zaklejana.

Wśród najmniejszych pierników jest to torebka zaklejana lub zawiązywana rafiową kokardką. Rafia może być w kolorze firmowym.

Piernikowe prezenty

Zaprojektowaliśmy nasze pudełka tak, by pasowały do pierników. Dzięki temu uzyskaliśmy charakterystyczne, eleganckie piernikowe prezenty. Oto one:

 

Pudełka z wieczkiem z mikrofali mają możliwość nadruku, można je również przewiązać rafią i dowiązać bilecik np. z życzeniami. Nadają się do wysyłki – chronią dobrze piernik, który od spodu amortyzowany jest siankiem.

Pudełka z wieczkiem ze sztywnej folii eksponują piernik i nadają się do osobistego wręczenia. Efekt jest natychmiastowy.

Zestaw pierników choinkowych w pudełku - bombonierce.
Zestaw pierników choinkowych i jednym dużym w pudełku – bombonierce.

Największym, najbardziej efektownym prezentem jest piernikowy obrazek w pudełku – bombonierce. Sztywna konstrukcja zabezpiecza pierniki w transporcie, okienko umożliwia cieszenie się od razu świątecznym klimatem panującym wewnątrz pudełka.

Na dużym pierniku jest miejsce na napis lub logotyp.

Pudełko jest na tyle duże, że umożliwia umieszczenie w środku różnych kompozycji w zależności od potrzeb i pomysłu. Ekspozycja może być pozioma i pionowa.

8 thoughts on “Prezenty piernikowe

 1. Dzień dobry,

  Jak złożyć zamówienie na pierniki prezentowe? Jak dokonać zakupu? Może jest katalog? Cennik?

 2. Dzień dobry, bardzo prosze o informację :
  – jakiej wielkości jest piernik bombka
  – jaki byłby koszt piernika bombki w przezroczystym pudłku w ilości 15,40 i 50 sztuk. Proszę też o podanie jaki jest czas oczekiwania i jakie są koszta wysyłki.
  Pozdrawiam serdecznie
  Karolina

 3. Dzień dobry. Chciałabym zapytać jaki byłby koszt wypieku 80 sztuk pierników w kształcie serca (wielkości około 6-7 cm) przystrojone biało-fioletowym lukrem z kilkuliterowym napisem? 🙂
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

 4. witam potrzebuję pierniki pakowane w folię, wielkość około min 17 max 20 cm.
  Poproszę o cenę dla ilości 200, 350 i 500 szt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *