Choinka z piernika w trójkątnym pudełku

To zaprojektowany przez nas, w  Piernikarni  projekt choinki i pasujące doń  trójkątne pudełko. Prezent ten cieszy się dużym powodzeniem, a w zeszłym roku był najchętniej zamawianym wzorem. Nie bez znaczenia jest fakt, że choinka ma sporo miejsca by umieścić na niej logo lub napis.

Także logo wydrukowane na wieczku wygląda świetnie. Trójkątna forma pudełka jest dynamiczna i umieszczając nadruk w tym, czy w innym miejscu można osiągnąć różny efekt. Ponieważ nie wszystkie piernikowe prezenty podróżują po świecie kurierami, przygotowaliśmy także wersję, w której piernikowy prezent jest widoczny od razu. Ten wariant sprawdza się, gdy wręczany jest bezpośrednio przez przedstawicieli handlowych i liczy się efekt natychmiastowy.

Nie jest to tylko torebka, prezent jest  praktycznie zapakowany w pół pudełka zapakowanego w folię i przewiązany rafią.

Ten piernikowy prezent nieustannie cieszy się zainteresowaniem klientów. Jest oryginalny, elegancki i wygodny do transportu.

Na choince jest dużo miejsca na napis, lub logotyp.

2 thoughts on “Choinka z piernika w trójkątnym pudełku

  1. Ja również jestem wielką fanką pierników – zarówno jedzenia jak i robienia a raczej tworzenia. Nieskromnie powiem, że nasze ( bo robimy je rodzinnie) pierniki to czasami takie małe arcydzieła. Chciałabym zdobyć informacje, gdzie mogłabym się zaopatrywać w takie fajne pudełeczka. W nich nawet pojedynczy pierniczek podarowany komuś w prezencie wyglądałby wyjątkowo. Czy możecie mi Państwo zdradzić tajemnicę gdzie się w nie zaopatrujecie? Myślę, że pierniczki są warte takiej solidnej oprawy. Ja do tej pory wiązałam je w woreczki, miękkie tacki i przypadkowe pudełeczka ale to duże ryzyko zgniecenia. Bardzo proszę o podpowiedź-będę wdzięczna.
    Ula

  2. Pudełka, w które pakujemy nasze pierniki są zaprojektowane przez nas i wykonywane na nasze zamówienie. W każdym większym mieście są sklepy a artykułami opakowaniowymi, gdzie można zaopatrzyć się w piękne pudełka o różnych rozmiarach. Piernik w takim pudełku z pewnością stanie się wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego naszemu sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *