Piernikowa gwiazdka z dziurką

Poszukując prezentu z piernika, który byłby zarazem elegancki i odważny stylistycznie, w zeszłym roku zaprojektowaliśmy gwiazdę sześcioramienn z dziurką w kształcie małej gwiazdki.  Jest on idealny dla klientów, dla których zestaw ozdób „4 pierniczki świąteczne” jest zbyt klasyczny i szukają czegoś efektownego, nietuzinkowego i w przystępnej cenie.

gwiazdka-z-dziurka

Dziurka w środku gwiazdy bardzo efektownie komponuje się z siankiem wyścielającym pudełko. Ta zaleta ma jednak swoje ograniczenia, gdyż gwiazda z dziurką musi być bezpiecznie zapakowana. Umieszczenie jej w torebce jest zbyt ryzykowne, nie chcemy przecież by miły prezent dotarł do adresata w kawałkach.

Wieczko może być pełne, z ekologicznej mikrofali, co jest wskazane gdy prezent ma podróżować pocztą lub kurierem do końcowego prezentobiorcy.  Można też je zamknąć  pokrywką przezroczystą, jeśli ma wywołać natychmiastowy efekt miłego zaskoczenia i oczarowania świątecznym nastrojem.

2 thoughts on “Piernikowa gwiazdka z dziurką

  1. Witam! Zamówiłam takie pierniczki na świąteczne upominki dla partnerów biznesowych, z którymi współpracuje moja firma. Gwiazdki z dziurką, choinki i zestawy 4 pierniczków – wszystkie na sianku, z firmowym logo na piernikach i pudełku oraz życzeniami od firmy

    Długo wybierałam pierniki, wahałam się czy nie będą za małe na prezent, miałam obawy jak będą wyglądały w rzeczywistości,że tylko na zdjęciach wszystko wygląda tak fajnie. A muszę dodać, że jestem nowym pracownikiem i gdyby pomysł nie wypalił mogłoby być hmmm…nieciekawie.

    Bardzo chwalę sobie współpracę z Panią Moniką. Zadbała o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół: kolor logo na pudełku, kolor lukru, rozmieszczenie życzeń i nazwy firmy na opakowaniu, nic nie było bez znaczenia. Nie mówiąc już o rozwiewaniu tysiąca moich wątpliwości i odpowiadaniu na pytania typu: jakie duże są pierniczki, które są większe, które wyglądają efektowniej, które lepiej wybrać, jak wygląda opakowanie itp.

    Dziesiątki maili i telefonów z uzgodnieniami i efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. O ile na początku wszyscy w firmie odnosili się do pomysłu sceptycznie i z pobłażliwymi uśmiechami, kiedy przyszła paczka wszystkim rozbłysły oczy i nagle okazało się…że lista osób do obdarowania magicznie się rozrosła i cytuję „szkoda, że tak mało zamówiłam”. Nie wspominając o zazdrosnych spojrzeniach współpracowników, z których każdy chciałby taki piernik dla siebie i swoich bliskich.

    Pierniczki są duże (przynajmniej te wersje zamówione przeze mnie), ślicznie opakowane, idealnie nadają się na świąteczny prezent, no i pachną nieziemsko. Polecam wszystkim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *