Konkurencja? Bardzo dobrze

Kilka dni temu dostaliśmy zapytanie o pierniki jako pamiątki ślubne. Korespondencja się rozwijała obrastając w szczegóły i zdjęcia, które dostawaliśmy jako informację o pożądanym efekcie końcowym. Pierniczki na tychże zdjęciach ładne, kunsztownie zdobione, lecz nie w naszym stylu. Stanęliśmy przed pytaniem : zrobić zdobienie w stylu, jakiego nie robimy, forsować nasze zdobienie, czy też  zasugerować zamówienie  u osoby, której pierniki były na zdjęciach.

Jak się okazało proste rozwiązania są najlepsze.

Zdobienie pierników jest praktycznie rzemiosłem artystycznym. Każdy robi to w swoim stylu i przyjemność z tej pracy nie bierze się z kopiowania i naśladowania stylu innej osoby. Dlatego aby być zadowolonym z zamówionych ozdób najlepiej zwrócić się do kogoś, czyje wyroby nam się podobają. Chyba, że zależy nam na tym, by było jak najtaniej, ale to już zupełnie inna historia.

1 thought on “Konkurencja? Bardzo dobrze

  1. I bardzo dobrze. Podziwiam ludzi, którzy potrafią postawić na swoim. Fajnie, że nie bawią się Państwo w naśladownictwo, tylko pracujecie w zgodzie ze sobą. Życzę niekończącej się pasji do tego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *