Pierniczki mini

Wiele z z nowych pomysłów na piernikowe prezentypierniczki mini w torebce powstaje nie w trakcie procesu projektowania (choć dzieje się tak z dużymi ozdobami, np: choinką w trójkątnym pudełku, bądź gwiazdą z dziurką), lecz podczas pierniczenia dla przyjemności. Takie upominki rodzą się z eksperymentu, dowcipu, czy też pomysłu na inny sposób pakowania. Tak powstał nasz słynny zestaw czterech pierniczków mini w torebce, a ostatnio zestaw dwóch.
Pierniczki-mini są malutkie (mają około 4,5cm), ale też niezwykle urokliwe. Domek, choinka, mikołaj tej wielkości kojarzą się z klockami, a może puzzlami. To, że posiadają dziurkę sprawia, że są ładnymi, niezobowiązującymi upominkami na mikołajki i jako dodatek to prezentów pod choinkę.

2 thoughts on “Pierniczki mini

  1. Bardzo proszę…podzielcie się ze mną adresem, gdzie mogę zaopatrywać się w takie mini pudełeczka. Mamy w rodzinie zwyczaj obdarowywania się piernikami. Samo tworzenie pierników zajmuje nam sporo czasu i daje nam wiele radości. Z pakowaniem jest jednak kłopot bo żeby wyszło to ładnie i nie drogo to trzeba trochę pokombinować a tu z czasem już gorzej. Nie ukrywam, że gdybym mogła sobie takie pudełeczka zamówić – a już najlepiej sugerując wielkość opakowania-miałabym więcej czasu na przyjemność tworzenia tego co mnie najbardziej pasjonuje.
    Dziękuję z góry za wskazówki

  2. W każdym większym mieście można znaleźć sklep z ozdobnymi opakowaniami. Nie wiemy, z jakiego miasta Pani pochodzi, ale wystarczy poszukać w internecie.
    W Piernikarni sami projektujemy opakowania do naszych pierników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *