Jak zamówić efektowne pierniki ozdobne z logo i mało za nie zapłacić

Listopad to środek najgorętszego sezonu piernikowego. W tym czasie uaktywniają się „przewidujący” Klienci, którzy mają złudzenie, że do świąt jeszcze sporo czasu, więc bez trudu zamówią piernikowe upominki na firmowy prezent bożonarodzeniowy.

Nie od dziś wiadomo, że reklama budzi się ostatnia i chce atrakcyjnych prezentów „na wczoraj”. W przekonaniu wielu agencji reklamowych i firm początek listopada to nie jest wcale ostatni dzwonek.

Tymczasem choć do Świąt jeszcze półtora miesiąca, Piernikarnia pracuje pełną parą. Realizujemy zamówienia złożone jeszcze we wrześniu i w październiku. Możemy przygotować ładny piernik, a nawet kilkaset pierników, w eleganckim opakowaniu, w niewygórowanej cenie. Jednak trzeba pamiętać, że pierniki są ręcznie zdobione i gdzieś jest fizyczna granica ludzkich możliwości. Piernikarnia chlubi się indywidualnymi projektami na zamówienie ze zdobieniami odwzorowującymi logotypy, jednak przy dużej ilości zamówień, takie projekty mogą być nie do zrealizowania.

Pierniki z logo wymagają wielu prób, dobrania odpowiednich kolorów, proporcji i kształtów. Nierzadko musimy zrobić wiele prototypów, zanim efekt będzie zadowalający. A to wymaga czasu.

Co zrobić by mieć piękne ozdoby z logo, w nietypowym kształcie na początku grudnia i niewiele za nie zapłacić? Odpowiedź jest prosta. Należy zamówić je wtedy, kiedy jest jeszcze duży zapas czasu, np. w sierpniu, lub wrześniu. Wtedy mamy jeszcze sporo wolnych mocy, jest początek sezonu i bardzo chętnie robimy próby. Wtedy też można uzyskać na pierniki znaczący rabat. Co więcej, możliwe jest wykonanie pudełka z nadrukiem, drewnianej skrzyneczki czy realizacja najbardziej nietypowych rozwiązań.

3 thoughts on “Jak zamówić efektowne pierniki ozdobne z logo i mało za nie zapłacić

  1. Witam,
    Bardzo proszę o informację odnośnie możliwości sposobu złożenia zamówienia na pierniki z logo firmy, jakie są orientacyjne koszta /np. dla 500 szt, 800 szt./. Jakie są możliwości, propozycje dekoracyjnego opakowania.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Anna Zalewska

  2. Proszę o kontakt telefoniczny. Moj numer ……… Jestesmy zainteresowani Państwa produktami. Arkadiusz Szymczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *